close

GELİNLİĞİNİZİ DÜĞÜNÜNÜZÜ YAPMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ YERE GÖRE SEÇİNİZ
Hayalinizdeki gelinlik modelini aramaya başladığınızda, aklınızdaki bütün gelinlik markalarını ve modellerinin geniş bir araştırmasını yapabilirsiniz. Düğün mekanınız gelinlik modelinizde büyük bir rol oynar. Düğününüzü; bir kır düğünümü, sahilde bir düğünmü, salon düğünümü veya başka bir konsept mi olaçağı çok önemli. Koleksiyondaki en güzel elbiseleri sizin için seçtik satın alma veya gelinlik kiralama seçenekleri ile Ankara Yenımahalle Demetevlerde hizmetinizdeyiz.
 Sahilde evlenmek birçok gelin için bir hayaldir. Güneş, deniz ve kum en iyi bir şekilde rüzgarın oynayabileceği hafif malzemelerle birleştirilerek aradığı her şeye sahiptir: sırt üstü, şık bir tül etek ve güzel çiçek uygulamalar ile güzel bir korse.
Kim hayatında bir kez olsun gerçek bir prenses gibi hissetmek istemez?  Lüks bir elbise ile birlikte bir kır evi kesinlikle bir prenses olma hissi verir. Size dantel uygulamaları ile bu büyük tül etek verir. Kemer ve zengin bir şekilde dekore edilmiş kayışlar görünümü tamamlıyor.
Güzel doğa ile çevrili açık hava düğünleri bundan böyle. Modaya uygun olarak, çiçekler ve ağaçlar arasındaki rüya gibi bir atmosfer resmine mükemmel uyacak hafif dalgalı elbiseler. Bu düğün tarzları için üretildi ve herkesi sırt ve omuzlardaki dantel ayrıntılarıyla büyüledi.
Ancak bu anın tüm popüler yerleri arasında, kesinlikle en popüler olanı, şık tören için geleneksel bir omuz kaplama elbise ile daha sonra askısız yakalı bir parti elbiseye dönüştürülebilen aynı elbise arasında mükemmel bir kombinasyondur.
Gördüğünüz gibi düğün seçeneklerine göre gelinlik ve abiye modelleri çok değişiklik göstermektedir.Ze modaevi Ankara Demetevler’de zengin gelinlik ve abiye modellerine sahiptir. Gelinlik modellerimiz kişiye özel dikim, satım ve kiralama seçenekleriyle size ruyalarınızı gerçekleştirmede yardımcı oluyor.
Tesettür gelinliği ve tesettür abıye seceneklerinde sizlerin istediği modelleri uyarlayarak yardımcı oluyoruz.

 

Ze Moda Evi whatsapp numarası