close

GELİNLİK SEÇİM SÜRECİ
 
Evet, evleniyorsun! Büyük gününüz sadece hayallerinizdeki gelinlikle tamamlandı. Her gelinin hayalindeki elbiseyi kapsamlı bir koleksiyona sahip olan zemodaevinde bulabilirsiniz. Ancak doğru ve en ideal gelinliği seçeriken bazı adımlara dikkat etmek gereklidir.
İlk geçiş seansınız için mükemmel zamanlama
Sonbahar, yeni gelin moda koleksiyonlarının mağazalarda göründüğü dönemdir. El yapımı rüya elbisenizin büyük gününüzü zamanında almasını sağlamak için, olası teslimat süresini ve yapılması gereken ayarlamaları dikkate almanız önemlidir. Bu nedenle ilk geçiş randevunuz için bir gelinlik mağazasında düğününüzden 6-8 ay önce randevu alın. Bu konuda biraz araştırma yapmanızı tavsiye edebiliriz.  Gelin modasının ne olduğunu ve hangi tarzın size uygun olduğunu araştırabilirsiniz. Ze modaevi olarak en trend gelinlik ve abiye modelleri ile sizin en büyük yardımcınız olmaya devam ediyoruz.
Ze modaevinden ilk randevunuzu alarak gelinimize en uygun trend gelinliğin seçiminde size yardıncı oluruz. Koleksiyonlarımızı siz değerli gelin adaylarımıza itina ile ve geniş bir zaman diliminde en ince ayrıntılarına kadar anlatır ve sizlerin karar veremeniz konusunda yardımcı oluruz..
İlk ayarlamalar
Gelinliğinizi dikmeye başladığımızda ikinci bir randevu alma vakti geldi. Düğün ayakkabılarınızı ve düğün gününüzde giymek istediğiniz iç çamaşırlarınızı alın. Bu şekilde elbiseniz vücudunuza  en güzel bir şekilde ayarlanır ve gelinliğiniz vucuduzla tam bir ahenk içinde olur. Bu aynı zamanda elbisenizle birleştirmek istediğiniz aksesuarları düşünmeniz için de mükemmel bir zamandır.
 
En son ayarlamalar
Düğün gününden kısa bir süre önce gelinliğinizin mükemmel bir şekilde uyduğunu kontrol etmek için son randevunuzu planlıyorsunuz! Düzenlemelerin yapıldığı anlaşmalar arasında, kilo almayı veya azalmayı önlemeye çalışmanız önemlidir. Çünkü son dakika ayarlamaları yapmak zor ve sebep olduğu stres o zaman kesinlikle kullanılamaz. Her şey mükemmel olur olmaz, elbiseyi eve götürebilirsin ve rüyalarınızı süsleyen gelinliğiniz artık sizin için hazırdır.
MUTLULUKLAR DİLERİZ.

 

Ze Moda Evi whatsapp numarası