close

Hakkımızda

1985 yılından beri Demetevler Gelinlik Firması olarak gelinlik, abiye, nişanlık, bindallı, kaftan ve hint elbiselerinde sektörün öncülerindeniz, Gelinlik denince Ankara Yenimahalle Demetevlerde gelinlikçiler arasında ilk sırada zemodaevi olarak biz geliriz. Gelinlerimizde oluşturduğumuz bu güven ile ailenizin gelinlikçisi olmanın mutluluğunu sizlerle paylaşıyoruz. Ze Moda Evi olarak sektörde edinmiş olduğumuz tecrübemiz ile, sürekli gelişen ve sürekli kendini yenilemeye devam etmekteyiz. Kişiye özel dikim ve hazır kreasyonumuz ile kendi modamızıda olusturuyoruz. Hazır giyim gelinliklerimiz ile birlikte kişiye özel dikim de yaparak siz değerli gelinlerimizin hayallerini süsleyen o mutlu gününde yanında olmaktayız.    Ze Moda Evi, atölyemizde ürettiğimiz yılın en trend gelinlik, trend abiye, trend hint elbiseleri, trend bindallı, trend kaftan ve trend nişanlılık elbise modellerimizi siz değerli gelinlerimizin beğenisine sunmaktayız. Kolleksiyonumuzdaki gelinlikleri satın alabileceğiniz gibi isterseniz gelinliklerimizi kiralayadabilirsiniz. Ze Moda Evi olarak gerekli her kolaylığı size sağlayacağız. 2019 Gelinlik trendleri ve 2020 Gelinlik modellerimiz ile Ze Moda Evin olarak siz değerli gelinlerimizin hizmetindeyiz.

Tasarım çalışmalarında sektörel tecrübemiz en değerli girdi ürünümüzdür. Ürünlerimizde üstün kalite ve geniş bir model yelpazesi sunmaktayız. Sizlerin her eleştrisini dikkate alarak şartsız  %100 memnuniyet oluşturmaya çalışarak sizleri dost olarak kazanmayı amaçlamaktayız.
Siz değerli müşterilerimizin beğenisine göre tasarlanmış gelinlik ya da abiye elbiseleri ölçülerinize ve vücut özelliğinize uygun kalıp teknikleri kullanılarak en fazla üç prova ile mükemmel ve kusursuz modeller ortaya çıkarılmaktayız.

Ze Moda Evi whatsapp numarası